اسپری تخصصی تقویت فولیکول مو  W&B(Professional hair Care)


 

@ali_az59

آیا با آمینکسیل آشنا هستید؟


داشتن مویی سالم و پرپشت، همیشه از نشانه های زیبایی بوده و مردان و زنان با آراستن موها به شکلهای مختلف در طول تاریخ این رو نشون دادن. به همین دلیل ریزش مو همیشه سدی بر راه زیبایی محسوب میشده و خیلی از خانم ها و آقایون با روشهای مختلف سعی در غلبه بر این مشکل داشتند. خیلی از ما شاید مواد مختلف مثل ماسک های خونگی یا داروهای شیمیایی رو استفاده کردیم که نه تنها استفاده ازشون برامون وقت گیر بوده بلکه نتیجه ای هم نداشته. ما اینجا میخوایم یک ماده ضد ریزش رو معرفی کنیم که این روزها در محصولات با کیفیت روز دنیا نامش به چشم میخوره و جوابش رو به خوبی پس داده.


ماده فعال آمینکسیل، جدیدترین ماده ایه که برای ریزش مو استفاده میشه! این ماده جایگزین ماینوکسیدیل هست و به نوعی در کنترل ریزش مو پیشرفته­ترین تکنولوژی روز دنیاست. آمینکسیل عملکرد مشابه ماینوکسیدیل داره با این تفاوت که مو رو به خودش وابسته نمیکنه. این ماده تقویت کننده فولیکول موهاست و ضخامت مو و جریان خون مویرگی اطراف فولیکول­ها رو افزایش میده که موجب تقویت رشد موهای جایگزین و افزایش حجم موها میشه.


این ماده با محافظت از موها در برابر استرس و عوامل محیطی از ریزش مو پیشگیری میکنه و با جلوگیری از تولید DHT (عامل ریزش موی آندروژنیک) به کنترل ریزش مو با الگوی ارثی کمک میکنه.اسپری تخصصی چه ویژگی­هایی داره؟


این اسپری یه محصول تخصصی ضد ریزش و تقویت کننده موهاست. مواد تشکیل دهنده این محصول از مو در برابر انواع عوامل عصبی همچون استرس و تنش محافظت میکنه و بافت مو رو تقویت میکنه. آمینکسیل ماده فوق العاده ایه که این روزها نقش بسزایی در جلوگیری از ریزش موها داره. این ماده چرخه عمر مو رو طولانی تر کرده و جلوی ریزش مو رو میگیره. این محصول نیاز به آبکشی نداره و نتایج اون معمولا بعد از گذشت 6 ماه دیده میشه.


چه مواد فعالی داره؟


آمینکسیل (تقویت کننده فولیکول مو، پیشگیری از ریزش و موثر در رفع ریزش مو با الگوی ارثی، تقویت کننده رشد موهای جایگزین)، آمینواسید (محرک رشد مو، جلوگیری از ریزش مو)، دی پانتنول (ترمیم کننده، افزایش دهنده ضخامت و مقاومت کششی مو، تسریع سلول سازی مو)، نارون کوهی(تقویت کننده، نرم‏کننده)


 

کیا بهش نیاز دارن؟


ما این محصول رو به همه کسایی که میخوان از ریزش موهاشون جلوگیری کنن و موهایی قوی داشته باشن توصیه می کنیم.


جهت سفارش با آیدی @ali_az59 یا به شماره همراه 09146475541 پیام بفرستید. 

@ali_az59 📲